с. Плавинище. Плавинищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

Семінари, конференції, педради

12 лютого 2019 року відбувся районний  семінар вчителів початкових класів на тему

"Організація освітньго процесу і застосування діяльнісного підходу на інтегровано - предметній основі"

П Р О Т О К О Л      №4

засідання   педагогічної ради від 12.02.2018 року

ПРИСУТНІ: Гирич М.В.,Гирич В.П., Гриценко Л.Л., Пономаренко О.Ф., Костенко Л.І., Салівон С.В., Сидоренко К.М., Яременко Н.М., Дем’янець І.В., Соломка Л.І., Давиденко Н.В., Смоленська Т.В.,Заворотько Л.І., Рябенко Н.І.,Омельченко Р.А., Кідик Л.М.

Голова педагогічної ради    -  Пономаренко О.Ф.

Секретар – Давиденко Н.В.

П О В І С Т К А   Д Е Н Н А:

1. Про ознайомлення з інструктивно-методичними рекомендаціями Міністерства освіти інауки України щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

2.   Про затвердження переліку підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Плавинищенської загальноосвітньої школи.

І. СЛУХАЛИ: Інформацію заступника директора з навчально-виховної роботи Гирича М.В. та бібліотекаря Кідик Л.М., які ознайомили вчителів з інструктивно- методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

УХВАЛИЛИ: Інформацію заступника директора з навчально-виховної роботи Гирича М.В. про інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо вибору підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти прийняти до відома і опрацювати.

ІІ. СЛУХАЛИ: інформацію заступника директора з навчально-виховної роботи Гирича М.В. «Про затвердження переліку підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Плавинищенської загальноосвітньої школи», який наголосив на важливості вирішення питання з  вибору підручників для учнів 5 класу, так як не всі  запропоновані підручники не повністю  відповідають  вимогам програмового матеріалу. Тому вчителі повинні серйозно підійти до вирішення даного питання.

ВИСТУПИЛИ: Гриценко Л.Л., яка наголосила на тому, що, опрацювавши інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки з даного питання, зупинилася на підручнику з української мови, автором якого є Заболотний О.В., з української літератури за авторством Авраменко О.М., так як вони є найбільш вдалими для п’ятикласників.

Сидоренко К.М. зупинилася на авторстві підручника з англійської мови Карпюк О.Д., охарактеризувавши його тільки позитивно.

Яременко Н.М. підтримала автора підручника із зарубіжної літератури Волощук Є.В.

УХВАЛИЛИ:Затвердити перелік підручників для 5 класу Плавинищенської загальноосвітньої школи, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році (Додаток 1).

Голова педагогічної ради                            О.Ф.Пономаренко

Секретар                                                        Давиденко Н.В.

Додаток 1 до Протоколу засідання

педагогічної ради від 12.02.2018 р.

Перелік підручників для 5 класу, які вибрані для учнів 5 класу та педагогічних працівників Плавинищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Назва підручника

Автор підручника